Tunniplaan

JÕELÄHTME MKK Loo filiaali solfedžo- ja muusikaloo tunnid 2020/2021 õ.-a.

Solfedžo õp. Anneli Puusaag

Teisipäev

13.00-13.45    I klass

14.00-14.45    II klass

14.55-15.40    III klass

15.45-16.30    IV klass

16.35-17.20    V klass

17.20-18.05    VI klass

 Kolmapäev

13.00-13.45    III klass HÕ ja II B klass

14.00-14.45    I B klass

14.55-15.40    VI klass HÕ

15.45-16.30    III B klass

16.35-17.20    V klass

17.20-18.05    VII klass ja VII HÕ

 Neljapäev

13.00-13.45    I klass

14.00-14.45    II klass

14.55-15.40    III klass

15.45-16.30    IV klass

16.35-17.20    VI klass

17.20-18.05    VII klass

Reede

13.00-13.45    III klass HÕ ja II B klass

14.00-14.45    I B klass

14.55-15.40    VII klass HÕ

15.45-16.30    III B klass

 

Muusikalugu õp. Aive Skuin

Teisipäev

14.55 – 15.40   IV klass

15.45 – 16.30   V klass

Neljapäev

14.55 – 15.40   VI klass

15.45 – 16.30   VII klass

 

Kostivere õp. Heldin Raidmaa solfedžo-ja muusikaloo tundide ajad 2020/2021 õ.a.

 Esmaspäev

14.20-15.05    II klass

15.15-16.00    III klass

16.00-16.45    V klass solfedžo

16.45-17.30    VI/VII muusikalugu

 Teisipäev

14.20-15.05    I klass

15.15-16.00    IV klass

16.00-16.45    V solfedžo

16.45-17.30    VI/VII solfedžo

 Kolmapäev

14.20-15.05    III klass

15.30-16.15    IV klass solfedžo

16.15-17.00    IV klass muusikalugu

 Neljapäev

14.20-15.05     I klass

15.15-16.00     II klass

16.00-16.45     V klass muusikalugu

16.45-17.30     VI/VII klass solfedžo

 

JMKK Neeme filiaali solfedžo- ja muusikaloo tunnid 2020/2021 õ.-a.

Solfedžo õp. Kristiina Rebane

Esmaspäev

15.00-15.45    I klass

15.45-16.30    II klass

16.30-17.15    IV klass

Kolmapäev

15.00-15.45    I klass

15.45-16.30    II klass

16.30-17.15    III klass

17.15-18.00    III klass

Reede

15.00-15.45    IV klass

16.00-17.30    V-VI klass

 

 Muusikalugu õp. Kristiina Are

Neljapäev

17.30-18.15    VI klass

Reede

15.00-15.15    V klass

16.00-16.45    IV klass

 

Kostivere õp. Pirjo Madiberg kunsti tundide ajad 2020/2021 õ.a.
Teisipäev

14.30-16.00    I ja II Põhikool
16.00-17.30    III ja IV Põhikool

Kolmapäev

14.30-16.00    I-II Põhikool

Neljapäev

15.30-17.00    III-IV Põhikool

Reede

14.30-16.00    I-II Eelkool