Konkursid

2022/23 õppeaasta

47th International Accordion Prize “Città di Castelfidardo” for Soloists and Groups

Eesti Noorte Akordioniorkester (osalejad Siim Lehtma ja Iiris Aus, õp. Tiina Välja) VI koht

2021/22 õppeaasta

Loode-Eesti regiooni klarneti- ja saksofonikonkurss 23.04.2022 Loksa Muusikakool

Hõbe Arro I koht (õp. Hanna Taube)
Marta Kuusemets III koht (õp. Hanna Taube)

Kandlekonkurss “Parim noor instrumentalist 2022” 30.03.2022

Grit Klement II koht I vanuserühmas (õp. Ann Kase)
Teele Lõhmuste Diplom I vanuserühmas (õp. Ann Kase)
Samira Sadõhova Diplom I vanuserühmas (õp. Ann Kase)
Mariete Kukk Diplom 0 vanuserühmas (õp. Ann Kase)

Loode-Eesti vanema astme klaverikonkurss 9.04.2022 Saku Muusikakool

Anna Loginova III koht VII klassi arvestuses (õp. Irina Bronzova ja õp. Tiina Muddi)

Loode-Eesti noorema astme klaverikonkurss 6.04.2022 Keila Muusikakool

Kristiina Pehlak III koht III klassi arvestuses (õp. Amalia Tšittšjan)

Loode-Eesti regiooni flöödikonkurss 26.03.2022 Rae Huvialakool

Hõbe Arro II koht (õp. Herle Pius)

Rahvusvaheline online-konkurss “Wind Stars 2022”

Hõbe Arro I koht (õp. Hanna Taube)

JMKK omaloomingukonkurss 23. märts 2022 Loo Kultuurikeskus

Gerhard Koch I koht paladega “Hope (Light at the End of the Tunnel)” ja “Matroska”
Marten Malva II koht palaga “Kevade meeleolu”
Hõbe Arro III koht palaga “Maotaltsutaja”
Anna Loginova III koht palaga “Lumi”
Nele-Liis Idavain eripreemia palaga “Tigu, mesilane, känguru, jänes ja liblikas”

Akordionikonkurss “Parim noor instrumentalist 2022” Loode-Eesti eelvoor

Siim Lehtma III koht (õp. Eve Vendt)
Klaus Evald Nairismägi Diplom (õp. Eve Vendt)

Kitarrikonkurss “Parim noor instrumentalist 2022” Loode-Eesti eelvoor

Emili Luur III koht (õp. Svjatoslav Bortsov)
Hendre Valdmann III koht (õp. Meelis Ainsalu)
Marten Malva Diplom (õp. Maario Pihlak)

Konkurss “Lustlik klaver” 22. – 23.01.2022 Lasnamäe Muusikakool

Veronika Golubkova II koht 7. – 8. aastaste vanuserühmas (õp. Jelena Perepeljatnik-Lutsenko)
Kristiina Pehlak III koht 9. – 10. aastaste vanuserühmas (õp. Amalia Tšittšjan)

Vabariiklik noorte pianistide konkurss “Eesti kõla”

Anna Loginova III koht (õp. Irina Bronzova)

Narva XIV vabariiklik noorte pianistide instrumentaalkontserdi konkurss 26. – 28.11.2021 Narva

Elina Ivanova “Lootuse eripreemia” (õp. Amalia Tšittšjan)

2020/21 õppeaasta

Rahvusvaheline noorte pianistide online-konkurss “Polüfoonia ja mina”

Anna Loginova I koht (õp. Irina Bronzova)

Rahvusvaheline online konkurss-festival “Star Start”

Veronika Golubkova I koht (õp. Jelena Perepeljatnik-Lutsenko)
Hanna Liina Tuisk I koht (õp. Amalia Tšittšjan)
Madli Sikka II koht (õp. Jelena Perepeljatnik-Lutsenko)
Joanna Näär II koht (õp. Jelena Perepeljatnik-Lutsenko)

Loode-Eesti kandlekonkurss

Teele Lõhmuste III koht (õp. Ann Kase)
Grit Klement III koht (õp. Ann Kase)
Moonika Voitka III koht (õp. Ann Kase)
Emma Adele Abiline Diplom (õp. Ann Kase)

Loode-Eesti akordionikonkurss

Marcus Zuntov I koht (õp. Eve Vendt)
Klaus Evald Nairismägi II koht (õp. Eve Vendt)
Siim Lehtma III koht (õp. Eve Vendt)
Iiris Aus III koht (õp. Eve Vendt)

Rahvusvaheline kunstide online-konkurss “The Best”

Anna Loginova II koht (õp. Irina Bronzova)
Veronika Golubkova III koht (õp. Jelena Perepeljatnik)

Rahvusvaheline online konkurss-festival “Lemari”

Anna Loginova I koht (õp. Irina Bronzova)

Klaverikonkurss “Parim noor instrumentalist 2021” lõpp-voor

Anna Loginova I koht ja EMTA üliõpilaste preemia (õp. Irina Bronzova)

Loode-Eesti kitarrikonkurss

Hendrik Eranurm III koht (õp. Meelis Ainsalu)

Rahvusvaheline Marko Rotko nim. instrumentalistide konkurss

Madli Sikka III koht (õp. Jelena Perepeljatnik)
Veronika Golubkova III koht (õp. Jelena Perepeljatnik)
Sofia Salina Haugas III koht (õp. Jelena Perepeljatnik)

Plokkflöödikonkurss “Parim noor instrumentalist 2021” lõpp-voor

Hõbe Arro II koht (õp. Herle Pius)

Loode-Eesti regiooni klaverikonkurss

Anna Loginova II koht (õp. Irina Bronzova)
Veronika Golubkova Diplom (õp. Jelena Perepeljatnik)

Konkurss-festival “Winter Reval Fest 2021”

Anna Loginova I koht (õp. Irina Bronzova)
Kelli Luik II koht (õp. Jelena Perepeljatnik)

Vabariiklik noorte pianistide konkurss “Eesti kõla” 1. – 6.12.2020

Anna Loginova Diplom (õp. Irina Bronzova)

II rahvusvaheline kunstide konkurss-festival “Star Start”

Sofia Salina Haugas I koht (õp. Jelena Perepeljatnik)
Elina Ivanova II koht (õp. Amalia Tšittšjan)
Hõbe Arro II koht (õp. Amalia Tšittšjan)

Rahvusvaheline konkurss “Balti laine 2020” 11.10.2020

Anna Loginova Grand Prix (õp. Irina Bronzova)
Sofia Salina Haugas I koht (õp. Jelena Perepeljatnik)
Elina Ivanova III koht (õp. Amalia Tšittšjan)

Jõelähtme Laululaps 2020 25.10.2020

Carola Vilba III koht (õp. Evelin Samuel-Randvere)
Carmel Lang III koht (õp. Evelin Samuel-Randvere)

XIV Rudolf Tobiase nimeline noorte klaveriõpilaste konkurss 26. – 27.09.2020 Käina

Anna Loginova Eripreemia (õp. Irina Bronzova ja õp. Tiina Muddi)

2018/19 õppeaasta

Joonistusvõistlus “Minu mänguasjamuuseum” Tartu Mänguasjamuuseum

Anita Hakman, Krister Robin Sommer, Laura Christina Kaldre, Maria Kopysh, Mariete Pettai, Johanna Johanson ja Ketli Parbo Karu Nässu eriauhind koolilaste grupile (õp. Piret Pintman-Hellaste)

VI P. Stepulio kammeransamblite konkurss 18. – 19.05.2019 Šiauliai

Marta Mia Laur, Hanna Liis Esnar ja Moonika Voitka II koht (õp. Ann Kase)

Loode-Eesti regiooni kitarrikonkurss 13.04.2019 Rae Huvialakool

Eliise Marie Kuusk III koht (õp. Svjatoslav Bortsov)

Loode-Eesti regiooni akordionikonkurss 6.04.2019

Siim Lehtma I koht (õp. Eve Vendt)
Iiris Aus III koht (õp. Eve Vendt)

Klaverikonkurss “Parim noor instrumentalist 2019” vabariiklik voor

Anna Loginova II koht (õp. Tiina Muddi)

Plokkflöödikonkurss “Parim noor instrumentalist 2019” vabariiklik voor

Hõbe Arro III koht (õp. Herle Pius)

JMKK omaloomingukonkurss 11.03.2019

I-II klass

Hõbe Arro I koht ja publikupreemia (õp. Herle Pius)
Joanna Näär II koht (õp. Mailis Kamarik)
Talvi Treiberg II koht (õp. Mailis Kamarik)
Reili Valo III koht (õp. Svetlana Siltšenko)
Juhan Tseller III koht (õp. Maario Pihlak)
Carola Vilba Eripreemia (õp. Svjatoslav Bortsov)

III-V klass

Kristelle Ratnik I koht (õp. Sandra Vaagen)
Miia-Maria Süver ja Luise Talvoja I koht (õp. Svetlana Siltšenko)
Hanna Marii Roostar II koht (õp. Maario Pihlak)
Moonika Voitka III koht (õp. Ann Kase)
Birgita Lomp III koht (õp. Svetlana Siltšenko)

Klaverikonkurss “Parim noor instrumentalist 2019” Loode-Eesti voor 20.02.2019 Keila Muusikakool

Anna Loginova II koht (õp. Tiina Muddi)
Kristelle Ratnik Diplom (õp. Sandra Vaagen)

Plokkföödikonkurss “Parim noor instrumentalist 2019” Loode-Eesti voor 10.02.2019 Nõmme Muusikakool

Hõbe Arro Diplom (õp. Herle Pius)

RMK Eesti koolilaste joonistuskonkurss “Metsapostkast 2018”

Anna Loginova töö “Metsise jõulupidu” rahvahääletuse I koht (õp. Piret Pintman-Hellaste)

Eesti noorte pianistide konkurss “Eesti kõla VII” 29.11 – 2.12.2018 Tallinna Muusikakeskkool

Anna Loginova Diplom 9. – 10. aastaste vanuserühmas (õp. Tiina Muddi)

2017/18 õppeaasta

Kandlekonkurss “Parim noor instrumentalist 2018” lõpp-voor 14.04.2018 Nõmme Muusikakool

Hanna Liis Esnar III koht (õp. Ann Kase)

Loode-Eesti regiooni noorema astme klaverikonkurss 7.04.2018 Saku Muusikakool

Anna Loginova II koht (õp. Tiina Muddi)

Akordionikonkurss “Parim noor instrumentalist 2018” lõpp-voor 7.04.2018 Keila Muusikakool

Siim Lehtma III koht (õp. Eve Vendt)

JMKK omaloomingukonkurss 2018

I-II klass

Eliise Mäemets I koht (õp. Sandra Vaagen)
Kaisa Kahu I koht ja publikupreemia (õp. Evelin Samuel-Randvere)
Jaan Kristjan Peterson II koht
Moonika Voitka III koht (õp. Ann Kase)
Reili Valo Eripreemia (õp. Svetlana Siltšenko)
Birgit Joasaare Eripreemia (õp. Herle Pius)
Pillerin Kivipõld Eripreemia (õp. Ann Kase)

III-VIII klass

Emma Victoria Talvrik I koht (õp. Eve Vendt)
Miia Umboja II koht
Luise Talvoja ja Miia-Maria Süve III koht (õp. Svetlana Siltšenko)
Meeri Loviise Kreen Eripreemia (õp. Margarita Voskanyan)
Orkester “Loopill Eripreemia ja publikupreemia (õp. Virve Lääne)

Loode-Eesti regiooni kandlekonkurss 24.03.2018 Viimsi Muusikakool

Hanna Liis Esnar III koht (õp. Ann Kase)
Marta Mia Laur Diplom (õp. Ann Kase)
Moonika Voitka Diplom (õp. Ann Kase)

Loode-Eesti regiooni akordionikonkurss 24.03.2018 Loo Keskkool

Siim Lehtma II koht (õp. Eve Vendt)

2016/17 õppeaasta

JMKK omaloomingukonkurss 31.03.2017 Loo Kultuurikeskus
I-III klass
Semmen Sass Sillaots I koht ja publikupreemia (õp. Maario Pihlak)
Merilin Pihlakas II koht (õp. Mailis Kamarik)
Gregor Sepp III koht (õp. Svetlana Siltšenko)
Jan Markus Jets III koht (õp. Herle Pius)
Anna Loginova Eripreemia (õp. Tiina Muddi)
Miia-Maria Süve, Annabel Truuveer ja Luise Talvoja Eripreemia (õp. Mailis Kamarik)
IV-VII klass
Kreete Liina Kreen I koht (õp. Svetlana Siltšenko)
Rudo Verner Vallner I koht (õp. Mailis Kamarik)
Karolin Kiilu II koht (õp. Tiina Muddi)
Emil Hokkonen III koht (õp. Maario Pihlak)
Liisi ja Triini Olman Eripreemia
Kitarrikonkurss “Parim noor instrumentalist 2017” Loode-Eesti voor 9.04.2017 Rae Huvialakool
Jaagup Sikka Eripreemia I vanuserühmas (õp. Maario Pihlak)
Eliise Marie Kuusk III koht II vanuserühmas (õp. Svjatoslav Bortsov)
Akordionikonkurss “Parim noor instrumentalist 2017” Loode-Eesti voor 1.04.2018 Viimsi Muusikakool
Emma Victoria Talvik III koht (õp. Eve Vendt)
Viiulikonkurss “Parim noor instrumentalist 2017” Loode-Eesti voor 18.03.2017 Kiili Kunstide Kool
Polina Mihhailova III koht III klasside arvestuses (õp. Valentina Väli)
Kandlekonkurss “Parim noor instrumentalist 2017” Loode-Eesti voor 11.03.2017
Moonika Voitka III koht I klasside arvestuses (õp. Ann Kase)
Klaverikonkurss “Parim noor instrumentalist 2017” Loode-Eesti voor 4.03.2017 Saku Muusikakool
Kreete Liina Kreen III koht (õp. Svetlana Siltšenko)