Kontsert “Talvine teekond”

15.02 kell 18.00 toimub Kostivere Kultuurimõisas kontsert „Talvine teekond“, kus esineb ansambel Una Corda (kannel, harf, klavessiin).

Kontsert on mõeldud Jõelähtme MKK IV-VII klassi õpilastele.

 

Vabariiklik noorte pianistide konkurss “Eesti kõla”

1.-6. detsembril toimus vabariiklik noorte pianistide konkurss “Eesti kõla”, mis seekord peeti virtuaalkonkursina. Konkursi kava oli vaja kõigil osalejatel salvestada ja laadida see üles youtube keskkonda. Jõelähtme Muusika- ja Kunstikooli esindas konkursil Anna Loginova, kes oma vanuserühmas saavutas diplomi.
Soovime palju õnne Annale ja tema õpetaja Irina Bronzovale!
Täname Loo Kultuurikeskuse lahkeid töötajaid, kes võimaldasid meil salvestamiseks kasutada kultuurikeskuse klaverit ja saali!

Konkurss-festival Ukrainas

26.-28. oktoobril toimus Ukrainas Star Start-II rahvusvaheline kunstide konkurss-festival. Konkurss toimus online vahendusel, kus osalesid õpilased Ukrainast, Poolast, Moldovast ja Eestist.

Jõelähtme MKK õpilased osalesid konkursil instrumentaal kategoorias ja tulemused olid väga head.

Sofia Salina Haugas (õp. Jelena Perepeljatnik) I koht

Elina Ivanova (õp. Amalia Tšittšjan) II koht

Hõbe Arro (õp. Amalia Tšittšjan) II koht

 

Õnnitlused tublidele õpilastele ja õpetajatele!

 

 

Konkurss “Balti laine 2020”

Jõelähtme MKK klaverieriala õpilane Anna Loginova (õp. Irina Bronzova) osales oktoobrikuus rahvusvahelise konkursi “Balti laine 2020” online voorus, kus saavutas oma kategoorias Grand Prix.
Palju õnne Annale ja tema õpetajale!

Jõelähtme Laululaps 2020

25. oktoobril toimus Jõelähtme Valla pikima traditsiooniga üritus „Jõelähtme
Laululaps 2020“.

Osalesid ka Jõelähtme MKK õpilased õp. Evelin Samuel- Randvere juhendamisel.

Carola Vilba ja Carmel Lang saavutasid III koha

 

Palju õnne tublidele laululastele ja õpetajale!

Rahvusvaheline konkurss „Balti laine 2020“

11. oktoobril osalesid Jõelähtme MKK klaverieriala õpilased Sofia Salina Haugas (õp. Jelena Perepeljatnik) ja Elina Ivanova (õp. Amalia Tšittšjan) rahvusvahelisel konkursil “Balti laine 2020”. Sofia Salina saavutas konkursil I koha ja Elina III koha.

Palju õnne õpilastele ja nende õpetajatele!

Noor Muusik 2020

2. oktoobril toimus Jõelähtme MKK õpilastele ja õpetajatele Rahvusvahelise Muusikapäeva kontsert, kus esinesid Neeme Punder (flööt) ja Tiit Peterson (kitarr). Kontserdil kõlas Urmas Sisaski “Nüüdisaegne sodiaak”.
Kuulutasime välja ka Noor Muusik 2020 preemia saaja.
Selleks osutus klaverieriala 5. klassi õpilane Anna Loginova. Anna on osalenud erinevatel konkurssidel ja saavutanud ka päris häid tulemusi. Anna õpetajad on Tiina Muddi ja uuest õppeaastast Irina Bronzova.
Palju õnne!

 

 

Klaveriõpilaste konkurss Hiiumaal

6.-27.09 toimus Hiiumaal Käinas XIV Rudolf Tobiase nimeline noorte klaveriõpilaste konkurss. Jõelähtme MKK-st osales konkursil Anna Loginova. Annal läks konkursil väga hästi. Žürii otsustas talle anda kaks eripreemiat – preemia J. S. Bachi teose parima esituse eest ja preemia kogu kava väga hea esituse eest. Annat aitasid konkursiks ette valmistada õpetajad Irina Bronzova ja Tiina Muddi.
Palju õnne!