21. mail toimus Kostivere noortekeskuses kandleklassi kevadkontsert, kus esinesid õp. Miia Poldingu ja õp. Ann Kase õpilased. Lisaks tavapärastele soolodele ja ansamblitele kuulsime ka lõpetajate esitusi varasematel aastatel õpitud paladest. Aitäh toreda kontserdi eest!
