Määratlemata

Õp. Emily ja Jelizaveta õpilaste kevadkontsert

20. mail toimus aga õp. Emily Urla saksofoniõpilaste ja õp. Jelizaveta Romanovitši klaveriõpilaste kevadkontsert. Kuulda sai mitmeid lõbusaid teoseid. Aitäh tublidele lastele ja õpetajatele!

Õp. Emily ja Jelizaveta õpilaste kevadkontsert kommenteerimine on välja lülitatud